Nasi specjaliści

Beata Kościuch

Beata Kościuch

Tel.pryw. 570-789-708

Jestem psychologiem, psychoterapeutą. Ukończyłam magisterskie studia psychologiczne na Uniwersytecie SWPS – specjalizacja psychologia kliniczna. Kwalifikacje zawodowe z zakresu psychoterapii zdobyłam kończąc 4- letnią Szkołę Trenerów i Psychoterapeutów Gestalt, organizowaną przez Instytut Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Szkoła rekomendowana jest przez European Assotiation for Gestalt Therapy i akredytowana przez European Assotiation for Psychotherapy

Specjalizuję się w psychoterapii indywidualnej osób dorosłych i młodzieży powyżej 15 roku życia.  Prowadzę również psychoterapię par. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji przez doświadczonych superwizorów PTPG.

Pracuję zgodnie z Kodeksem Etyki Zawodowej Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt .

Marzena Gemra

Marzena Gemra

Tel.pryw. 506-700-943

W zawodzie psychologa pracuje od 2002 roku. Ukończyłam magisterskie studia psychologiczne na Uniwersytecie Śląskim – specjalizacja kliniczna oraz studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi na UŚ a także z psychologii Transportu na Uniwersytecie Jagiellońskim. Specjalizuję się w diagnozie psychologicznej dorosłych. Od 2010 posiadam uprawnienia do badania osób starających się o pozwolenie na broń oraz na stanowiska pracy określone „ustawą o broni i amunicji”. Systematycznie uczestniczę w kursach i szkoleniach podnoszących moje kwalifikacje.

Grzegorz Wasiński

Grzegorz Wasiński

W zawodzie lekarza pracuję od 1996 roku. Specjalizację z psychiatrii zdobyłem w 1999 roku. Umiejętności i doświadczenie zawodowe zdobywałem w Centrum Psychiatrii w Katowicach, w Klinice Psychiatrii i Psychoterapii w Katowicach i Oddziale Leczenia Nerwic w Siemianowicach Śląskich. Od 2002 roku prowadzę prywatną praktykę lekarską i przyjmuje pacjentów dorosłych. Uczestniczę w wielu kursach i szkoleniach starając się podnosić swoje kwalifikacje i wiedzę.

 

Dominika Martynów – Zając

specjalista psychiatrii wieku rozwojowego

zaburzenia zachowania, zaburzenia odżywiania, zaburzenie opozycyjno-buntownicze, zaburzenia lękowe, fobie, natręctwa, zaburzenia nastroju, zaburzenia emocjonalne, moczenie nocne, tiki, zaburzenia afektywne dwubiegunowe, zaburzenia psychotyczne, schizofrenię, zaburzenia funkcjonowania społecznego, zespół nadpobudliwości psychoruchowej (ADHD, ADD), upośledzenia umysłowe, całościowe zaburzenia rozwojowe (np. zespół Aspergera, autyzm).

 

Call Now ButtonZadzwoń do nas