Nasi specjaliści

Beata Kościuch

Beata Kościuch

Tel.pryw. 570-789-708

Jestem psychologiem, psychoterapeutą. Ukończyłam magisterskie studia psychologiczne na Uniwersytecie SWPS – specjalizacja psychologia kliniczna. Kwalifikacje zawodowe z zakresu psychoterapii zdobyłam kończąc 4- letnią Szkołę Trenerów i Psychoterapeutów Gestalt, organizowaną przez Instytut Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Szkoła rekomendowana jest przez European Assotiation for Gestalt Therapy i akredytowana przez European Assotiation for Psychotherapy

Specjalizuję się w psychoterapii indywidualnej osób dorosłych i młodzieży powyżej 15 roku życia.  Prowadzę również psychoterapię par. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji przez doświadczonych superwizorów PTPG.

Pracuję zgodnie z Kodeksem Etyki Zawodowej Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt .

Dominika Martynów – Zając

Dominika Martynów – Zając

Specjalista psychiatrii wieku rozwojowego

Tytuł lekarza uzyskałam w 2003 roku, ukończyłam Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach.

W 2011 roku uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie psychiatria dzieci i młodzieży.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży  Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, zarówno na oddziale stacjonarnym, dziennym jak i w poradni zdrowia psychicznego.

Mam piętnastoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.  Współpracowałam z poradniami psychologiczno-pedagogicznymi, Centrum Psychoterapii w Krakowie, KZZP MediNorm w Krakowie.

Uczestniczę w wielu kursach i szkoleniach podnoszących moje kwalifikacje.

Grzegorz Wasiński

Grzegorz Wasiński

W zawodzie lekarza pracuję od 1996 roku. Specjalizację z psychiatrii zdobyłem w 1999 roku. Umiejętności i doświadczenie zawodowe zdobywałem w Centrum Psychiatrii w Katowicach, w Klinice Psychiatrii i Psychoterapii w Katowicach i Oddziale Leczenia Nerwic w Siemianowicach Śląskich. Od 2002 roku prowadzę prywatną praktykę lekarską i przyjmuje pacjentów dorosłych. Uczestniczę w wielu kursach i szkoleniach starając się podnosić swoje kwalifikacje i wiedzę.

 

Nina Gawdzik-Chrobot

Nina Gawdzik-Chrobot

Jestem lekarzem specjalistą psychiatrii, psychoterapeutą w trakcie szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Specjalizacje odbywałam w Klinicznym Oddziale Psychiatrii w Tarnowskich Górach. Obecnie pracuję w Oddziale Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Lublińcu, celem rozpoczęcia specjalizacji z psychiatrii dzieci i młodzieży. Leczyłam w Centrum Zdrowia Psychicznego w Tarnowskich Górach oraz dyżurowałam w Klinicznym Oddziale Psychiatrycznym. Konsultowałam w ramach SORu oraz przyjmowałam w Poradni Zdrowia Psychicznego. W CZP zajmowałam się pacjentami w Oddziale Dziennym oraz byłam członkiem Zespołu Leczenia Środowiskowego. Stale zdobywam nową wiedzę na zjazdach oraz konferencjach. Mam doświadczenie w leczeniu pacjentów ze współistniejącymi chorobami somatycznymi, które zdobyłam w Oddziale Psychiatrycznym dla Chorych Somatycznie w Sosnowcu. W Klinice Psychomedic przyjmuje jako lekarz lub psychoterapeuta. Poddaje się regularnie superwizji indywidualnej oraz grupowej w ramach Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Jako lekarz specjalizuję się w leczeniu zaburzeń lękowych, afektywnych, psychotycznych oraz zaburzeń zachowania w przebiegu otępień, a także zaburzeń snu. Brałam udział w projekcie leczenia lekoopornej depresji esketaminą. Jako psychoterapeuta zajmuję się leczeniem zaburzeń osobowości metodą TFP.

 

Call Now ButtonZadzwoń do nas