Nasi specjaliści

Beata Kościuch

Beata Kościuch

Tel.pryw. 570-789-708

Jestem psychologiem, psychoterapeutą. Ukończyłam magisterskie studia psychologiczne na Uniwersytecie SWPS – specjalizacja psychologia kliniczna. Kwalifikacje zawodowe z zakresu psychoterapii zdobyłam kończąc 4- letnią Szkołę Trenerów i Psychoterapeutów Gestalt, organizowaną przez Instytut Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Szkoła rekomendowana jest przez European Assotiation for Gestalt Therapy i akredytowana przez European Assotiation for Psychotherapy

Specjalizuję się w psychoterapii indywidualnej osób dorosłych i młodzieży powyżej 15 roku życia.  Prowadzę również psychoterapię par. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji przez doświadczonych superwizorów PTPG.

Pracuję zgodnie z Kodeksem Etyki Zawodowej Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt .

Anna Chojnacka-Gabryel

Anna Chojnacka-Gabryel

Tel. pryw.: 504-046-671

W zawodzie lekarza pracuję od 2000 roku. Posiadam 20-letnie doświadczenie w pracy zawodowej z pacjentami dorosłymi. Stale podnoszę swoje kwalifikacje, niezbędne w tym zawodzie. Systematycznie uczestniczę w wielu kursach i szkoleniach.

Grzegorz Wasiński

Grzegorz Wasiński

W zawodzie lekarza pracuję od 1996 roku. Specjalizację z psychiatrii zdobyłem w 1999 roku. Umiejętności i doświadczenie zawodowe zdobywałem w Centrum Psychiatrii w Katowicach, w Klinice Psychiatrii i Psychoterapii w Katowicach i Oddziale Leczenia Nerwic w Siemianowicach Śląskich. Od 2002 roku prowadzę prywatną praktykę lekarską i przyjmuje pacjentów dorosłych. Uczestniczę w wielu kursach i szkoleniach starając się podnosić swoje kwalifikacje i wiedzę.

 

Marzena Gemra

Marzena Gemra

Tel.pryw. 506-700-943

W zawodzie psychologa pracuje od 2002 roku. Ukończyłam magisterskie studia psychologiczne na Uniwersytecie Śląskim – specjalizacja kliniczna oraz studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi na UŚ a także z psychologii Transportu na Uniwersytecie Jagiellońskim. Specjalizuję się w diagnozie psychologicznej dorosłych. Od 2010 posiadam uprawnienia do badania osób starających się o pozwolenie na broń oraz na stanowiska pracy określone „ustawą o broni i amunicji”. Systematycznie uczestniczę w kursach i szkoleniach podnoszących moje kwalifikacje.

Call Now ButtonZadzwoń do nas